Esperanza Lopez-Montoya, Sittande kvinna
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
ESPERANZA LOPEZ-MONTOYA (Spanien, född 1926): sittande kvinna, signerad och numrerad Esperanza 4/9 patinerad brons, höjd inklusive sockel 25 cm
Ingår i temaauktionen Selected Art
mindre sprickbildning i marmorsockeln
828869
2020-10-31