Esperanza Lopez-Montoya, Sittande kvinna

Klubbat för:

12 000 SEK

Arviointi

20 000 SEK

Kuvaus

ESPERANZA LOPEZ-MONTOYA (Spanien, född 1926): sittande kvinna, signerad och numrerad Esperanza 4/9 patinerad brons, höjd inklusive sockel 25 cm

Ingår i temaauktionen Selected Art

Kuntoraportti

mindre sprickbildning i marmorsockeln

828869

Päivämäärä:

2020-10-31