Bordslampa Edgar Böckman
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EDGAR BÖCKMAN, bordslampa, stengods, armatur i mässing, 1900-talets mitt, egen verkstad, höjd ca 45 cm inkl skärmfäste
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, smärre slitage, fläckar
828888
2020-10-24