Bordslampa Edgar Böckman

Bordslampa Edgar Böckman
Bordslampa Edgar Böckman
Bordslampa Edgar Böckman
Bordslampa Edgar Böckman
Bordslampa Edgar Böckman
Bordslampa Edgar Böckman

Klubbat för:

2 800 SEK

2 000 SEK

EDGAR BÖCKMAN, bordslampa, stengods, armatur i mässing, 1900-talets mitt, egen verkstad, höjd ca 45 cm inkl skärmfäste

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, smärre slitage, fläckar

828888

2020-10-24