Ejnar Kohlmann

Ejnar Kohlmann
Ejnar Kohlmann
Ejnar Kohlmann
Ejnar Kohlmann
Ejnar Kohlmann
Ejnar Kohlmann

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EJNAR KOHLMANN (Finland, 1888-1968): Tjäderpar i vinterlandskap, signerad Einar Kohlman, olja på duk, ca 60x80 cm

828894

2020-10-22