Stegstol

Stegstol
Stegstol
Stegstol
Stegstol
Stegstol
Stegstol
Stegstol
Stegstol

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BIBLIOTEKSSTOL, 1800-talets slut, betsad furu, sitthöjd ca 50, stegens höjd ca 98 cm

Bruksslitage, repor, märken, senare kompletterade skruvar och fästen

828902

2020-10-26