Skultpur

Skultpur
Skultpur
Skultpur
Skultpur
Skultpur
Skultpur

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTUR, snidat trä, 1900-tal, signerad A.L, höjd 78,5 cm.

828912

2020-10-30