Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SHAKER samt VAS, silver, Persien, omkring 1900-talets mitt, rik floral dekor, höjd 8,5-21 cm, ej tillhörande lock till vasen medföljer, total vikt 550 gram.
Bruksslitage.
828913
2020-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här