Shaker samt vas silver

Shaker samt vas silver
Shaker samt vas silver
Shaker samt vas silver
Shaker samt vas silver
Shaker samt vas silver
Shaker samt vas silver

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SHAKER samt VAS, silver, Persien, omkring 1900-talets mitt, rik floral dekor, höjd 8,5-21 cm, ej tillhörande lock till vasen medföljer, total vikt 550 gram.

Bruksslitage.

828913

2020-10-30