Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
HATTHYLLA, aluminium och förnicklat stål, 1930/40-tal, med 8 krokpar samt 3 hattpinnar, längd ca 63 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
828924
2020-10-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner