Hatthylla 1930/40-tal

Hatthylla 1930/40-tal
Hatthylla 1930/40-tal
Hatthylla 1930/40-tal
Hatthylla 1930/40-tal
Hatthylla 1930/40-tal
Hatthylla 1930/40-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

HATTHYLLA, aluminium och förnicklat stål, 1930/40-tal, med 8 krokpar samt 3 hattpinnar, längd ca 63 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage

828924

2020-10-22