Glasservis Pippi
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WALTER HICKMAN, "Pippi", glasservis, 32 dlr, Kosta, 1900-talets andra hälft, bestående av 7 snapsglas, 2 vinglas, 6 selterglas, 6 konjakskupor, 4 whiskyglas, 6 grogglas, ishink
Medföljande 2 ngt missfärgade vaser, 1 snapsglas m mkt obetydliga kantnagg
828927
2020-10-21