Glasservis Pippi

Glasservis Pippi
Glasservis Pippi
Glasservis Pippi
Glasservis Pippi
Glasservis Pippi
Glasservis Pippi

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WALTER HICKMAN, "Pippi", glasservis, 32 dlr, Kosta, 1900-talets andra hälft, bestående av 7 snapsglas, 2 vinglas, 6 selterglas, 6 konjakskupor, 4 whiskyglas, 6 grogglas, ishink

Medföljande 2 ngt missfärgade vaser, 1 snapsglas m mkt obetydliga kantnagg

828927

2020-10-21