Fotogenlampa mässing

Fotogenlampa mässing
Fotogenlampa mässing
Fotogenlampa mässing
Fotogenlampa mässing
Fotogenlampa mässing
Fotogenlampa mässing
Fotogenlampa mässing
Fotogenlampa mässing
Fotogenlampa mässing
Fotogenlampa mässing

Klubbat för:

900 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

FOTOGENLAMPA, mässing, 1900-talets början, jugend, grön glaskupa, höjd inkl. brännarrör ca 52 cm

Kuntoraportti

Smärre nagg

828929

Päivämäärä:

2020-10-22