Bordslampa glas

Bordslampa glas
Bordslampa glas
Bordslampa glas
Bordslampa glas
Bordslampa glas
Bordslampa glas

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPA, 1950/60-tal, glas, armatur i mässing, troligen Italien, höjd ink skärmfäste ca 54 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion, smärre slitage

828934

2020-10-26