Parti silverskedar 18 dlr

Parti silverskedar 18 dlr
Parti silverskedar 18 dlr
Parti silverskedar 18 dlr
Parti silverskedar 18 dlr
Parti silverskedar 18 dlr
Parti silverskedar 18 dlr
Parti silverskedar 18 dlr
Parti silverskedar 18 dlr
Parti silverskedar 18 dlr
Parti silverskedar 18 dlr
Parti silverskedar 18 dlr
Parti silverskedar 18 dlr

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PARTI SILVER, 18 dlr, 1800/1900-tal, bestående av: 6 + 1 matskedar, 6 dessertskedar, 5 teskedar, kontrollstämplar, total vikt ca 665 g

Åldersrelaterad slitage, gravyr, repor, bucklor

828938

2020-10-26