Birger Birger-Ericsson blandteknik

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BIRGER BIRGER-ERICSON (1904-1994): Figurscen, blandteknik på smörpapper, signerad och daterad 1956, 49x62 cm

828945

2020-10-21