Carl Danielson oljemålning

Carl Danielson oljemålning
Carl Danielson oljemålning
Carl Danielson oljemålning
Carl Danielson oljemålning
Carl Danielson oljemålning
Carl Danielson oljemålning
Carl Danielson oljemålning
Carl Danielson oljemålning

Klubbat för:

400 EUR

Utropspris

500 EUR

CARL JOHAN DANIELSON (1866-1945) hökbo, signerad samt daterad 1926, olja på duk, uppfodrad på pannå, 45x55 cm

828970

2020-10-22