Frisörstol Alfred Christensen

Frisörstol  Alfred Christensen
Frisörstol  Alfred Christensen
Frisörstol  Alfred Christensen
Frisörstol  Alfred Christensen
Frisörstol  Alfred Christensen
Frisörstol  Alfred Christensen
Frisörstol  Alfred Christensen
Frisörstol  Alfred Christensen
Frisörstol  Alfred Christensen
Frisörstol  Alfred Christensen
Frisörstol  Alfred Christensen
Frisörstol  Alfred Christensen
Frisörstol  Alfred Christensen
Frisörstol  Alfred Christensen
Frisörstol  Alfred Christensen
Frisörstol  Alfred Christensen

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRISÖRSTOL, 1900-talets första hälft, Alfred Christensen, Danmark, höjd- och sänkbar, metallstomme, fast stoppad rygg och sits med vinröd klädsel

Bruks- och åldersrelaterat slitage, hydralik fungerar enl. uppgift

828972

2020-10-26