Frisörstol Alfred Christensen
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FRISÖRSTOL, 1900-talets första hälft, Alfred Christensen, Danmark, höjd- och sänkbar, metallstomme, fast stoppad rygg och sits med vinröd klädsel
Bruks- och åldersrelaterat slitage, hydralik fungerar enl. uppgift
828972
2020-10-26