Verner Thomé oljemålning

Verner Thomé oljemålning
Verner Thomé oljemålning
Verner Thomé oljemålning
Verner Thomé oljemålning
Verner Thomé oljemålning
Verner Thomé oljemålning
Verner Thomé oljemålning
Verner Thomé oljemålning

Klubbat för:

300 EUR

Utropspris

400 EUR

VERNER THOMÉ (1878-1953) eka på stranden, signerad, olja på duk, uppfodrad på pannå, 27x36 cm

828989

2020-10-22