Changlin Wester oljemålning
Valmis
2020-10-26
828992
| Korkein tarjous | 800 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
CHANGLIN WESTER (Kina, född 1964): "Regn över himlen", olja på duk, signerad, daterad 2020.3, ca 116x89 cm