Axel Kyhlberg oljemålning

Axel Kyhlberg oljemålning
Axel Kyhlberg oljemålning
Axel Kyhlberg oljemålning
Axel Kyhlberg oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

AXEL KYHLBERG (född 1886): Motiv från Pålsundet, signerad och daterad Axel Kyhlberg 1950, akvarell, 35x54 cm

Zustandsbeschreibung

828994

2020-10-21