Klubbat för:
850 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
AXEL KYHLBERG (född 1886): Motiv från Pålsundet, signerad och daterad Axel Kyhlberg 1950, akvarell, 35x54 cm
Zustandsbeschreibung
828994
2020-10-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner