Pokaler glas

Pokaler glas
Pokaler glas
Pokaler glas
Pokaler glas
Pokaler glas
Pokaler glas
Pokaler glas
Pokaler glas

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

POKALER MED LOCK, 1 par, klar glasmassa, Irland, 1800-talets första hälft, skärslipad dekor, höjd ca 29 cm

Nagg, slitage

828997

2020-10-22