Klubbat för:
550 SEK
1 500 SEK
RUNE JANSSON (1918-2014): Atmosfär, signerad och daterad Rune Jansson -54, blandteknik på papper, ca 19x28
Ingår i tema-auktionen Den Maurinska konstsamlingen
829015
2020-10-23