RUNE JANSSON, Komposition

RUNE JANSSON, Komposition
RUNE JANSSON, Komposition

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

RUNE JANSSON (1918-2014): Atmosfär, signerad och daterad Rune Jansson -54, blandteknik på papper, ca 19x28

Ingår i tema-auktionen Den Maurinska konstsamlingen

829015

2020-10-23