Spegellampetter

Spegellampetter
Spegellampetter
Spegellampetter
Spegellampetter
Spegellampetter
Spegellampetter

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGELLAMPETTER, 1 par, bronserad metall, 1940-tal, för ett ljus, genombruten dekor, stämplade "Metall Made in Sweden", höjd ca 23 cm

Slitage

829044

2020-10-22