Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SIXTEN FAGER (1920-2010): "Höst i fjällbranten", signerad S. Fager samt daterad -68, olja på duk, ca 71x58 cm
829062
2020-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här