Sixten Fager oljemålning

Sixten Fager oljemålning
Sixten Fager oljemålning
Sixten Fager oljemålning
Sixten Fager oljemålning
Sixten Fager oljemålning
Sixten Fager oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SIXTEN FAGER (1920-2010): "Höst i fjällbranten", signerad S. Fager samt daterad -68, olja på duk, ca 71x58 cm

829062

2020-10-26