Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
VÄGGSPEGEL, 3-delad, 1930/40-tal, höjd ca 135, 50+25+25 cm (total bredd 100 cm)
Smärre slitage
829065
2020-10-22
Gör en kostnadsfri värdering här