Väggspegel
2020-10-22
829065
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
VÄGGSPEGEL, 3-delad, 1930/40-tal, höjd ca 135, 50+25+25 cm (total bredd 100 cm)
Smärre slitage