Miniatyr Carl XIV

Miniatyr Carl XIV
Miniatyr Carl XIV
Miniatyr Carl XIV
Miniatyr Carl XIV
Miniatyr Carl XIV
Miniatyr Carl XIV

Klubbat för:

400 SEK

800 SEK

MINIATYR, 18/1900-tal, "Carl XIV", relief, ca 7 x 7 cm

Lagningar

829069

2020-10-29