Esther Gehlin oljemålning

Esther Gehlin oljemålning
Esther Gehlin oljemålning
Esther Gehlin oljemålning
Esther Gehlin oljemålning
Esther Gehlin oljemålning
Esther Gehlin oljemålning

Klubbat för:

85 EUR

Utropspris

200 EUR

ESTER GEHLIN (1892-1949) höåker, signerad samt daterad 1933, olja på duk, 60x78 cm

829070

2020-10-31