Utgår Kaj Franck glas skål

Utgår Kaj Franck glas skål
Utgår Kaj Franck glas skål
Utgår Kaj Franck glas skål
Utgår Kaj Franck glas skål
Utgår Kaj Franck glas skål
Utgår Kaj Franck glas skål

Klubbat för:

680 EUR

Utropspris

600 EUR

Utgår KAJ FRANCK, SKÅL, signerad Kaj Franck Nuutajärvi Notsjö, 1970-talets mitt, friblåst bubbelglas, glasknappar på kanten, höjd 11 cm, diameter 15 cm

829072

2020-11-15