Esther Gehlin oljemålning

Esther Gehlin oljemålning
Esther Gehlin oljemålning
Esther Gehlin oljemålning
Esther Gehlin oljemålning
Esther Gehlin oljemålning
Esther Gehlin oljemålning
Esther Gehlin oljemålning
Esther Gehlin oljemålning

Klubbat för:

40 EUR

Utropspris

200 EUR

ESTHER GEHLIN (1892-1949) vinterbild, signerad samt daterad 1942, olja på duk, 73x86 cm

829077

2020-10-31