Klubbat för:
850 SEK
1 500 SEK
VÄGGPENDYL, 1900-tal, gustaviansk stil, urtavlan märkt T Kluge, romerska siffror, bronserad och förgylld, höjd ca 70 cm
Pendel och nyckel medföljer , bättringar
829085
2020-10-21