Väggprendyl

Väggprendyl
Väggprendyl
Väggprendyl
Väggprendyl
Väggprendyl
Väggprendyl
Väggprendyl
Väggprendyl

Klubbat för:

850 SEK

1 500 SEK

VÄGGPENDYL, 1900-tal, gustaviansk stil, urtavlan märkt T Kluge, romerska siffror, bronserad och förgylld, höjd ca 70 cm

Pendel och nyckel medföljer , bättringar

829085

2020-10-21