Nattduksbord/ byråer

Nattduksbord/ byråer
Nattduksbord/ byråer
Nattduksbord/ byråer
Nattduksbord/ byråer
Nattduksbord/ byråer
Nattduksbord/ byråer
Nattduksbord/ byråer
Nattduksbord/ byråer

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NATTDUKSBORD/BYRÅER, 1 par, 1900-tal, rokokostil, 2 lådig, bemålade, beslag i mässing, höjd ca 70, 56x44 cm

Senare bemålade, skivor med sprickor, slitage

829089

2020-10-21