Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ med 19 lådor, 1900-talets början, bemålad, höjd ca 77, 51x30 cm
Senare bemålad , slitage
829091
2020-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här