Byrå/hurts

Byrå/hurts
Byrå/hurts
Byrå/hurts
Byrå/hurts
Byrå/hurts
Byrå/hurts
Byrå/hurts
Byrå/hurts
Byrå/hurts
Byrå/hurts

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ med 19 lådor, 1900-talets början, bemålad, höjd ca 77, 51x30 cm

Senare bemålad , slitage

829091

2020-10-21