Kaj Franck glasskulptur Ägg
Klubbat för:
2 100 EUR
Arviointi
800 EUR
Kuvaus
KAJ FRANCK, GLASSKULPTUR, Ägg, signerad Kaj Franck, Nuutajärvi Notsjö, 1950-tal, blåst glas med bubblor, höjd 16 cm, längd 20 cm.
Kuntoraportti
829094
Päivämäärä:
2020-11-15