Kaj Franck glasskulptur Ägg

Kaj Franck glasskulptur Ägg
Kaj Franck glasskulptur Ägg
Kaj Franck glasskulptur Ägg
Kaj Franck glasskulptur Ägg
Kaj Franck glasskulptur Ägg
Kaj Franck glasskulptur Ägg

Klubbat för:

2 100 EUR

Arviointi

800 EUR

Kuvaus

KAJ FRANCK, GLASSKULPTUR, Ägg, signerad Kaj Franck, Nuutajärvi Notsjö, 1950-tal, blåst glas med bubblor, höjd 16 cm, längd 20 cm.

Kuntoraportti

829094

Päivämäärä:

2020-11-15