Taklampa Lisa Johanson-Pape

Taklampa Lisa Johanson-Pape
Taklampa Lisa Johanson-Pape
Taklampa Lisa Johanson-Pape
Taklampa Lisa Johanson-Pape
Taklampa Lisa Johanson-Pape
Taklampa Lisa Johanson-Pape

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LISA JOHANSSON-PAPE, taklampa, "Onion-lamp", Iitala för Asea Skandia, 1950-tal, höjd ca 33 cm

Ej funktionstestad. Övre mynning med mindre nagg på insidan

829117

2020-10-21