Trancheringsbestick i silver

Trancheringsbestick i silver
Trancheringsbestick i silver
Trancheringsbestick i silver
Trancheringsbestick i silver
Trancheringsbestick i silver
Trancheringsbestick i silver
Trancheringsbestick i silver
Trancheringsbestick i silver

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRANCHERINGSBESTICK, 2 dlr, gaffel samt kniv, Minerva, 1920-tal, handtagen yttre del i silver, stämplade, längd ca 27 samt 31 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

829122

2020-10-26