Bror Ingemar Fröberg

Bror Ingemar Fröberg
Bror Ingemar Fröberg
Bror Ingemar Fröberg
Bror Ingemar Fröberg
Bror Ingemar Fröberg
Bror Ingemar Fröberg

Klubbat för:

950 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

BROR INGEMAR FRÖBERG (1921-1999), Spanien, signerad Bror Ingemar, olja på duk, 67x93 cm

Kuntoraportti

829133

Päivämäärä:

2020-10-21