Klubbat för:
2 400 EUR
Utropspris
3 000 EUR
ANITRA LUCANDER (1918-2000) läsande flicka, signerad samt daterad -67, olja på duk, 73x51 cm
829135
2020-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här