PÄR GUNNAR THELANDER oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

P G THELANDER(född 1936): "Rikstelefon", signerad à tergo P.G Thelander, olja på duk, 24x26 cm

Ingår i temaauktionen Selected Art

829140

2020-10-31