Lisa Larson väggrelief

Lisa Larson väggrelief
Lisa Larson väggrelief
Lisa Larson väggrelief
Lisa Larson väggrelief
Lisa Larson väggrelief
Lisa Larson väggrelief
Lisa Larson väggrelief
Lisa Larson väggrelief
Lisa Larson väggrelief
Lisa Larson väggrelief

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LISA LARSON, väggrelief, "Ryttare", Gustavsberg, stengods, etikettmärkt samt stämplad, ca 25x29 cm

Kantnagg

829141

2020-10-21