Carl Gustaf Boulougner

Carl Gustaf Boulougner
Carl Gustaf Boulougner
Carl Gustaf Boulougner
Carl Gustaf Boulougner
Carl Gustaf Boulougner
Carl Gustaf Boulougner

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL GUSTAF BOULOGNER, bänk, ek, för Bröderna Wigells Stolfabrik, 1950-tal, längd 110 cm, bredd 35 cm, höjd 44 cm.

Smärre slitage

829143

2020-10-21