Okänd konstmnär

Okänd konstmnär
Okänd konstmnär
Okänd konstmnär
Okänd konstmnär

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OKÄND KONSTNÄR, värdshusscen, osignerad, olja på trä, ca 25x30 cm

Visst ytslitage

829144

2020-10-26