Taburett

Taburett
Taburett
Taburett
Taburett
Taburett
Taburett
Taburett
Taburett

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TABURETT, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal, skuren dekor, bladhölstrade ben, stoppad och med textil klädsel, höjd ca 44 samt 40x40 cm

Bruksslitage

829147

2020-10-21