Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TABURETT, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal, skuren dekor, bladhölstrade ben, stoppad och med textil klädsel, höjd ca 44 samt 40x40 cm
Bruksslitage
829147
2020-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här