FREDRIK WRETMAN: Minitrans

FREDRIK WRETMAN: Minitrans
FREDRIK WRETMAN: Minitrans
FREDRIK WRETMAN: Minitrans
FREDRIK WRETMAN: Minitrans
FREDRIK WRETMAN: Minitrans
FREDRIK WRETMAN: Minitrans
FREDRIK WRETMAN: Minitrans
FREDRIK WRETMAN: Minitrans

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

FREDRIK WRETMAN (född 1953): "Minitrans", signerad och daterad och daterad FW03, polyuretan, höjd ca 30 cm

Proveniens: Inköpt på Galleri Flach Geiger, Stockholm

smärre fläck

829174

2020-10-25