Kandelabrar med bordsur

Kandelabrar med bordsur
Kandelabrar med bordsur
Kandelabrar med bordsur
Kandelabrar med bordsur
Kandelabrar med bordsur
Kandelabrar med bordsur
Kandelabrar med bordsur
Kandelabrar med bordsur
Kandelabrar med bordsur
Kandelabrar med bordsur

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSUR, KANDELABRAR, 1 par, 1900-tal, jugendstil, porslin, kandelabrar för 5 ljus vardera, patinerad gulmetall, höjd ca 58-62 cm

Slitage, en kandelaber något sned, senar bronserad urtavla

829182

2020-10-22