Soffa Svenskt Tenn mod 968
Klubbat för:
34 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
JOSEF FRANK, soffa, Svenskt Tenn, modellnummer 968, tresitsig, klädsel i Josef Franks "Catleya", böjd form, på kulfötter, höjd ca 83, sitthöjd ca 45, bredd 200 cm
Slitage, blekt, bruksspår, lagningar, revor
829201
2020-10-21