Soffa Svenskt Tenn mod 968

Soffa Svenskt Tenn mod 968
Soffa Svenskt Tenn mod 968
Soffa Svenskt Tenn mod 968
Soffa Svenskt Tenn mod 968
Soffa Svenskt Tenn mod 968
Soffa Svenskt Tenn mod 968
Soffa Svenskt Tenn mod 968
Soffa Svenskt Tenn mod 968

Klubbat för:

34 000 SEK

10 000 SEK

JOSEF FRANK, soffa, Svenskt Tenn, modellnummer 968, tresitsig, klädsel i Josef Franks "Catleya", böjd form, på kulfötter, höjd ca 83, sitthöjd ca 45, bredd 200 cm

Slitage, blekt, bruksspår, lagningar, revor

829201

2020-10-21