Olle Olsson Hagalund litografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLLE OLSSON HAGALUND (1904-1972): "Odenplan", signerad och daterad Olle Olsson Hagalund -55, 34/110, litografi, bildmått ca 38x44 cm

829209

2020-10-21