Torsten Palm oljemålning

Torsten Palm oljemålning
Torsten Palm oljemålning
Torsten Palm oljemålning
Torsten Palm oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TORSTEN PALM (1885-1934): Skogsglänta med byggnader, signerad a tergo, olja på duk ca 46x55 cm

Skada på duken.

829237

2020-10-22