Soffa 1700-tal

Soffa 1700-tal
Soffa 1700-tal
Soffa 1700-tal
Soffa 1700-tal
Soffa 1700-tal
Soffa 1700-tal
Soffa 1700-tal
Soffa 1700-tal
Soffa 1700-tal
Soffa 1700-tal

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SOFFA, 1700-tal, rokoko, bemålad, rikt skuren dekor med fotavslut i form av claw and ball, klädsel i rutig textil, längd 181, sitthöjd 47 cm

Renoverad och kompleterad, slitage

829242

2020-10-23